Pokemonki2009


Idź do treści

Poke-Download NDS

POKEMON Blue Rescue Team

Gra znana ze swojej siostrzanej wersji na GBA - Red Rescue Team. W grze pojawiają się Pokemony, których nie znajdziemy w Red Rescue Team. Na początku możemy zostać kimś z Kanto Johto czy Hoenn. Gra jest dobra i przyjemna, ale żeby ją odpalić potrzeba porządnego emulatora - znajdziesz w dziale "Emulatory".

Pobierz POKEMON Blue Rescue Team

POKEMON Explorers of Darkness

Na początku możemy zostać kimś z Shinnoh, czyli Turtwigiem, Chimcharem czy Piplupem. Ja za pierwszym razem trafiłem na Munchlaxa, który przemienia się w potężnego śpiącego Pokemona - Snorlaxa. Gra ma swoja podobiznę. Nie tak jak w przypadku z Red i Blue Rescue Team na inne konsole, lecz na NDS. Jest to obok Pokemon Explorers of Time najlepsza gra przygodowa, w której wcielamy się w Pokemona.

Pobierz POKEMON Explorers of Darkness

POKEMON Explorers of Time

Gra została stworzona w 2008 roku. Jest siostrzaną wersją Pokemon Explorers of Darkness, więc mamy do dyspozycji Pokemony ze wszystkich oryginalnych krain. Możemy być zarówno Pikachu jak i Munchlaxem. Ma ciekawą fabułę i zabawna grafikę. Jest jedną z najpopularniejszych gier Pokemon. Polecam i zachęcam do ściągania.

Pobierz POKEMON Explorers of Time

POKEMON Explorers of Sky

W trzeciej odsłonie Mystery Dungeon na NDS mamy możliwość wylosowania wiecej starterów. Do fabuły dodanych jest kilka nowych wątków. Oprócz znanych nam starterów ze wcześniejszych grach dochodzą: Riolu, Vulpix, Skitty, Phanpy, Eevee. Fani Pokemon będą ucieszeni, bo dawno prosili o przydzielenie Eevee i Vulpixa do tejże gry. Gry nie zapiszesz w NO$GBA!

Pobierz POKEMON Explorers of SKy

POKEMON Dash

Tak szczerze to dawno w nią grałem. Pamiętam, że biegamy po jakiejś krainie Pokemonem. Dodatkowo sa to wyścigi. Zaletami tej gry są: multiplayer, mało zajmuje na dysku. Wadą jest trudne sterowanie, lecz przy niej można świetnie się bawić.

Pobierz POKEMON Dash

POKEMON Diamond

Jedna z dwóch gier na NDS, która przedstawia losy trenera Pokemon. Na początku idziemy nad jezioro, aby złapać czerwonego Gyaradosa. Widzimy jakiegos Profesorka z asystentem. Rozmawia z nim i wychodzi z lasu. W trawie zostawił walizkę. Gdy do niej podchodzimy pojawiają się para Starly, więc musimy się bronić i otwieramy walizeczkę. Do wyboru są trzy Pokemony: Tutwig, Chimchar i Piplup. Jeżeli się wam spodobała - zachęcam, do ściągania.

Pobierz Pokemon Diamond

POKEMON Pearl

Gra jest bliźniacza do Diamond. Istnieje tylko jedna różnica. Po przejściu gry można złapać inną legendę. Wiele osób kojarzy tą grę z Lucario. Na początku mamy trzy stworki do wyboru:

  • roślinny Turtwig
  • ognisty Chimchar
  • wodny Piplup

Gra jest świetna. Ten kto zna wszystkie Pokemony od nr 1 do 493 może śmiało porzuszać się w grze.

Pobierz Pokemon Pearl

POKEMON Platinum

Gra podobna do Diamond & Pearl. Na okładce widneje Giratina. Widać niewielkie zmiany w walce i w ubiorze bohatera. Najbardziej odbija się zmiana fabuły. Jest to chyba najlepszy remake Diamond & Pearl, więc zachęcam do ściągania!

Pobierz POKEMON Platnium
Pobierz POKEMON Platinum PL

POKEMON Ranger

Z taka nazwą spotkaliśmy się w Ruby na GBA. Sterujemy Strażnikiem Pokemon. Możemy mieć tylko jednego Pokemona. Naszym zadaniem jest ratowanie i łapanie Pokemonów. Mnie udało się złapać Pikachu. Walczymy ze złem, a przy tym ratujemy świat. Łapanie Pokemonów jest dośc skomplikowaną sprawą, lecz gdy nabierzemy wprawy nie będzie sprawiać nam kłopotów.

Pobierz Pokemon Ranger

POKEMON Ranger: Shadows of Almia

Gra jest podobna do Pokemon Ranger. Łapiemy Pokemony i walczymy ze złoczyńcami. Mamy jednego Pokemona i wykorzystujemy go do walki. Łapanie Pokemonów jest dośc skomplikowaną sprawą, lecz gdy nabierzemy wprawy nie będzie sprawiać nam kłopotów.

Pobierz POKEMON Ranger: Shadows of Almia

POKEMON Ranger: Guardian Signs

Kolejna już gra Pokemon, a zarazem 3. wersja Pokemon Ranger. Gra przenosi nas do krainy Oblivia, aby walczyć ze złem. W tym przypadku są to POKEMON - Nappers. Interfejs gry zmienił się znacznie. Nowy wygląd postaci i nowe możliwości otwierają przed nami zupełnie nieznany świat Pokemon. Wszystkim znany Pichu bedzie posiadał przedmiot zwany Ukulele. Na zdjęciu wygląda jak banjo lub gitarka. Gra została spatchowana - po wypakowaniu zmień rozszerzenie z ".nd5" na ".nds"! Aby zagrać na NO$GBA, potrzebujesz dodatku - link niżej.

Pobierz POKEMON Ranger: Guardian Signs
PObierz No$zoomer

POKEMON HeartGold

Stara, a zarazem nowa kraina, która jest ojczyzną Totodile'a czy Cyndaquila otwiera przed nami sekrety. Nowością w grach nowej generacji jest obecność pierwszego Pokemona z twojej sześcio - pokemonowej druzynie obok Ciebie!
Masz ochotę pochodzic trochę ze Steelixem, Chikoritą czy Snorlaxem? Nawet Pikachu? Teraz jest to możliwe! Każdy kto grał w Pokemon Silver czy Gold chętnie sięgnie po nową grę zapewniającą rozrywkę na całe weekendy czy miesiące!!

PObierz POKEMON HeartGold

POKEMON SoulSilver

Powrót do korzeni, czyli kolejna przygoda w krainie Johto. Wcielamy się w trenerów Pokemon, czyli naszym zadaniem jest złapanie wszystkich Pokemonów i bycie Mistrzem Ligi. twórcy z Nintendo przygotowali odświeżoną wersję Pokemon Gold. Dodane są nowe możliwości m.in. nowe Pokeballe, apricorny, sposób hodowania berry oraz nowe zawody naszych milusińskich. Gra została spatchowana!

Pobierz POKEMON SoulSilver

POKEMON Black

Jedna z dwóch najnowszych gier przedstawiająca krainę Pokemonów V już generacji. Liczba Pokemonów ponownie się zwiększyła, kolejna kraina czeka na odkrycie jej tajemnic. Tym razem wykorzystuje technologię 3D, najlepszy efekt otrzymamy grając na konsoli 3DS, lecz nam pozostaje wyłącznie emulator. Standardowo różni się od swojej bliźniaczki występowaniem Pokemonów. Aby zagrać, zajrzyj do działu "Odpalanie gier NDS na emulatorze". Prezentowany niżej link prowadzi do spatchowanej wersji gry - tylko grać ;) Pamiętaj o wpisaniu odpowiednich kodów (kody pasują do NO$GBA)

Pobierz POKEMON Black

POKEMON White

Jedna z dwóch najnowszych gier przedstawiająca krainę Pokemonów V już generacji. Liczba Pokemonów ponownie się zwiększyła, kolejna kraina czeka na odkrycie jej tajemnic. Tym razem wykorzystuje technologię 3D, najlepszy efekt otrzymamy grając na konsoli 3DS, lecz nam pozostaje wyłącznie emulator. Standardowo różni się od swojej bliźniaczki występowaniem Pokemonów. Aby zagrać, zajrzyj do działu "Odpalanie gier NDS na emulatorze". Prezentowany niżej link prowadzi do spatchowanej wersji gry - tylko grać ;) Pamiętaj o wpisaniu odpowiednich kodów (kody pasują do NO$GBA)

Pobierz POKEMON White

Super POKEMON Rumble (POKEMON Rumble Blast)

Gra wydana na Nintendo 3DS, więc raczej na NO$GBA w nią (jeszcze) nie zagramy. Pierwszy raz ta sama gra ma odmienne nazwy, zależnie od regionu, w którym jest wydawana (japońskie znaczki się nie liczą :D):

  • Super Pokemon Rumble - Europa
  • Pokemon Rumble Blast - USA
  • Super Pokemon Scramble - Japonia

Wkraczamy do trójwymiarowego świata Toyland, gdzie możemy znaleźć stworki ze wszystkich generacji, czyli łącznie ponad 600! Zaliczana jest do gier akcji, a dokładniej hack n' slash. Nietuzinkowy wygląd Poków sprawia, że w ogólnym odczuciu przeznaczona jest dla dzieci, lecz to tylko pierwsze wrażenie. Bardzo ważnym czynnikiem okazuje się typ Pokemona, to on decyduje o losach walki, zdecydowanie wpływa na jej wynik. Tak samo jak w serii Mystery Dungeon zdobywamy doświadczenie - dzięki temu poznajemy nowe ataki, ale nie mają tak dużego znaczenia jak ten pierwotny, który mieliśmy już na początku. Po pokonaniu rywala pozostają po nim monety (wymieniamy je na bonusowe ciosy) oraz czasem jego animowana miniatura - zabierając ją do naszej drużyny przyłącza się nowy kompan. Po każdym przejściu odpowiedniej lokacji czeka na nas starcie z bossem lub bitwa na specjalnej arenie. Tryb multiplayer został zmodyfikowany, razem z kolegami możemy łączyć się w drużyny i przeczesywać kolejne lokacje. Dostępna jest też wymiana informacji o stworkach. Co więcej, co jakiś czas Nintendo wydaje serię kodów, które odblokowują dane Pokemony. Warto zaglądać co jakiś czas - do dzisiaj zostały wydane kody na : Pikachu, Victni, Oshawott, Dialga, Serperior.

Pobierz Super POKEMON Rumble
Pobierz POKEMON Rumble Blasy


Powrót do treści | Wróć do menu głównego
stat4u Liczniki PokeSerwis.pl Top